Wesele w Między Deskami

bukiet slubny, suknia slubna, suknia boho, miedzy deskami,

Wesele w Między Deskami

Wesele w Między Deskami – Karolina i Konrad

Ten moment, kiedy po obejrzeniu pełnego reportażu Piotrka czujesz się jak po najlepszej sztuce teatralnej… Podziękowania Karoliny (KLIK!) to jedne z najmilszych, jakie kiedykolwiek usłyszałem. Mam czasami ochotę wtargnąć do studia tatuażu i poprosić o wytatuowanie ich na klacie. Potem jednak stwierdzam, że nie jestem złym człowiekiem i nie zrobię tego tatuatorowi… No to co, kochani, nieważne co teraz robicie, musicie to na chwilę przerwać i zobaczyć reportaż ślubny Karoliny i Konrada, bo jak sami twierdzą, warto! Strój galowy (jak na sztukę) nieobowiązkowy!

Ślub kościelny w Olsztynie

Był ciepły, letni dzień Anno Domini 2018, gdy skromnego i przystojnego fotografa ślubnego z Warszawy zaniosło do warmińsko-mazurskiej stolicy – Olsztyna 😉 Nie bez powodu Warmia i Mazury zostały nazwane płucami Polski – pięknie tam i zielono! Ceremonia odbyła się w Kościele św. Franciszka z Asyżu. Konrad ubrany był w elegancki, wojskowy mundur a Karolina, uwaga w… białą suknię ślubną! Co tu dużo mówić – kolejna zachwycająca uroczystość, podczas której usłyszałem 2x „tak” i zobaczyłem łezki jurorów 🙂 Karolina, Konrad – pięknie wyglądaliście!

Wesele Między Deskami

Po ceremonii zmaterializowaliśmy się Między Deskami w Tomaszkowie. Co za miejsce, co za okolica! Wyobraźcie sobie totalnie nowoczesną bryłę, surową, bez żadnych dodatków, stworzoną z desek. Ze środkiem o równie magicznym wystroju – prostym, minimalistycznym, ale szalenie efektownym. Dokładnie takim, jakim lubię najbardziej. Ale to nie wszystko – jakby tego było mało, bryła położona jest nad jeziorem w towarzystwie wysokich drzew. Krajobraz był tak przecudowny, że aż prosił się o sesję ślubną w plenerze. Dlatego porwałem nowożeńców do lasu i obfotografowałem ich od prawa do lewa. Sami zobaczcie jacy fajni, zakochani ludzie!

Dalej było już tylko ciekawiej! Imprezę prowadzili Panowie od Muzyki. Ale nie, nie było tak nudno, jak na lekcjach w szkole – już o to się chłopcy postarali, żeby nikt pod deskami nie stał! Sądząc po zdjęciach, goście naprawdę dobrze się bawili.

Dziękuję za podziękowania

Muszę, bo się uduszę! W reportażu ślubnym Karoliny i Konrada nie mogę nie wspomnieć o poście, który wrzucili mi na fanpage. Czytając wszystkie pochwały, moje małe, brodate serducho piszczało z radości jak wtedy, gdy zobaczy szczeniaczka. Poza tym dowiedziałem się, że mam reporterski talent, ale także zdolności teleportacyjne! A co najważniejsze – młodzi byli nieodwracalnie zachwyceni swoją fotograficzną pamiątką.

Karolina, Konrad – kłaniam się jeszcze raz i to ja Wam dziękuję!

 

Karolina –Viola Piekut

Marcin – Paco Lorente

Wesele – Między Deskami

DJ + Wodzirej – Panowie Od Muzyki

Kwiaty – Kwiaciarnia „W te pędy”

Film – HD Studios

 

 

4 komentarze
 • Izabella Górska
  Posted at 21:28h, 26 kwietnia Odpowiedz

  Bardzo dobry materiał, zróżnicowany i ciekawy. Co tego masa emocji, koloru i kreatywnie wykorzystane światło, architektura i całe otoczenie – i mamy wciągającą i pięknie płynącą historię :).

 • Wojtek
  Posted at 11:38h, 27 kwietnia Odpowiedz

  Ogieeeeń ?????

 • Kamerzysta na Wesele
  Posted at 16:28h, 23 lipca Odpowiedz

  Świetny fotoreportaż oraz piękne kadry! <3

 • Paulina
  Posted at 09:56h, 08 sierpnia Odpowiedz

  Świetny fotoreportaż. Zdjęcia są rewelacyjne !

Post A Comment