Sesja narzeczeńska Warszawa

Jeżeli zastanawiacie się, czy warto umówić się na sesję narzeczeńską w Warszawie, skoro i tak planujecie sesję ślubną, podpowiem Wam, że naprawdę warto. Między innymi dlatego, aby nawiązać nić porozumienia z fotografem, który pojawi się na Waszym ślubie i weselu. Kilka godzin spędzonych w swoim towarzystwie pozwoli lepiej się poznać, a co się z tym wiąże – w stresujący dzień ślubu będziecie pewniejsi siebie i bardziej odprężeni. Poza tym sesja narzeczeńska to okazja do oswojenia się z rolą osoby fotografowanej. W końcu nieczęsto mamy okazję stać przed obiektywem, a gdy już to zrobimy, jesteśmy spięci i czujemy się niekomfortowo. Z doświadczenia fotografa ślubnego wiem, że pary, które miały wcześniej sesję narzeczeńską, swobodniej wychodziły na zdjęciach ślubnych niż te, które nie skorzystały z możliwości zdjęć narzeczeńskich. Poza tym to także świetna pamiątka, którą można wykorzystać do projektowania zaproszeń ślubnych czy upominków dla gości weselnych. No i przede wszystkim to pamiątka dla Was.

Sesja Narzeczeńska Warszawa

Jak przygotować się do sesji narzeczeńskiej

Jako fotograf ślubny stawiam przede wszystkim na naturalność. Macie być swobodni i rozluźnieni. Na pewno nie pomogą w tym ubrania, które jedynie wyglądają dobrze, lecz nie czujecie się w nich komfortowo. Jeśli Wasz znak rozpoznawczy to buty sneakersy, jeansy i biały t-shirt, świetnie, ubierzcie się tak na sesję narzeczeńską. Z kolei, jeśli nigdy nie malowałyście się i nie lubicie chodzić z warstwą podkładu na twarzy, nie róbcie tego na potrzeby fotografii narzeczeńskiej. Obiektyw nie tylko wyłapie Wasze zakłopotanie, ale i Wy nie będziecie mieli super wspomnień, na których właśnie nam zależy. Jeżeli nie do końca wiecie, jak ubrać się na sesję narzeczeńską, skontaktujcie się ze mną. Choć stylista ze mnie żaden, razem na pewno wymyślimy coś estetycznego. Poza strojem ważne jest oczywiście miejsce. Spośród rozmaitych lokalizacji, zdecydowanie preferuję Warszawę i wyraziste, miejskie kadry. Jeżeli nie macie pomysłów na to, gdzie Wasza sesja narzeczeńska w Warszawie ma się odbyć, chętnie zdradzę kilka ciekawych inspiracji. Poza wygodnym strojem i nieoczywistą lokalizacją ważne jest także Wasze nastawienie. Sesja narzeczeńska jest dla Was i powinniście czerpać z niej mnóstwo przyjemności. Jako fotograf ślubny zawsze staram się, aby klienci czuli się w moim towarzystwie rozluźnieni.

Sesja Narzeczeńska Warszawa

Gdzie zrobić sesję narzeczeńską w Warszawie

Miejsc, gdzie moglibyście udać się razem z fotografem ślubnym na sesję narzeczeńską w Warszawie, naprawdę nie brakuje. Wystarczy zastanowić się, jaka sceneria najbardziej by do Was pasowała i gdzie czujecie się najlepiej. Niektórzy z Was wybierają romantyczne parki, inni z kolei charyzmatyczne sesje zdjęciowe w mieście. Ostatnie z nich to zdecydowanie moja stylistyka. Preferuję takie miejsca na narzeczeńską sesję zdjęciową w Warszawie jak Plac Grzybowski czy pofabryczne zabudowania na Targówku. Czyli zupełnie nowoczesną architekturę oraz tę industrialną, przypominającą minioną epokę. Jeżeli macie swoje ulubione miejsca, które pozytywnie Wam się kojarzą lub pomysły na inną lokalizację, nic nie stoi na przeszkodzie, aby pojechać tam i wspólnie wykonać sesję narzeczeńską.

Sesja Narzeczeńska Warszawa

Fotograf na sesję narzeczeńską Warszawa

Jaki powinien być Wasz fotograf na sesję narzeczeńską? Taki, abyście dobrze czuli się w jego towarzystwie. W końcu to od nastroju panującego na sesji zdjęciowej zależy efekt w postaci fotografii. Uwierzcie mi, że gdy staniecie przed obiektywem skrępowani obecnością fotografa, na zdjęciach będzie to widoczne. Osobiście jeszcze przed pierwszym spotkaniem, wymieniając maile z moimi klientami, staram się skrócić dystans i rozładować atmosferę. Dzięki temu, gdy już się zobaczymy, od razu czujemy się swobodnie w swoim towarzystwie. Wiem, że przyszłe pary młode bardzo cenią sobie u fotografów ślubnych otwartość oraz pozytywne nastawienie. Poza tym dobrze, jeśli fotograf ślubny zna Warszawę i w przypadku, gdy narzeczonym zabraknie pomysłów na sesję narzeczeńską, wyjdzie z inicjatywą i zaproponuje jakieś ciekawe zakątki.

Sesja Narzeczeńska Warszawa