Karma is a b*tch!, pamiętajcie! Ja pamiętam i staram się być dobrym i fajnym człowiekiem. Jestem nałogowym ekstrawertykiem o ogromnym dystansie i poczuciu humoru. Nie będę nudził wytartymi sloganami o „pasji, wspaniałych emocjach i chwilach TEGO dnia” itd. MIŁOŚĆ RZĄDZI i każdy to wie! Proste! Uwielbiam fotografować więc włożę całe moje „wielkie, brodate serducho” (dziękuję za te piękne słowa, Ola!) w Wasze zdjęcia a Wy potem rozpieścicie mnie komplementami i podziękowaniami.
Jeżeli więc lubicie się śmiać i powariować to właśnie na Was czekam! Przeczytajcie koniecznie trochę więcej o mnie i jeżeli czujecie, że może między nami zaiskrzyć to koniecznie napiszcie!
 
Lubię:
– Muzykę. Marillion, Pink Floyd, Fleetwood Mac, Keane, The Mission, Chris Rea, Groove Armada chyba najczęściej grają mi duszy.
– Dobre jedzenie. Najchętniej tak pikantne, że oczy pieką od samego patrzenia. Oczywiście pomidorowa z ryżem zawsze spoko!
– Wstawać kiedy chcę.
– Prowadzić auto.
– Śmiać się i rozśmieszać. Pani w podstawówce mówiła: „Piotruś to taki klasowy śmieszek!”. Nienawidziłem tego ale miała sporo racji.
– Mówić po szwedzku i angielsku. Kiedyś Wam wytłumaczę.
– Ludzi. Wesołych, otwartych, szczerych.
– Zapach benzyny.
– Grać w gry.
 
Nie lubię:
– Pesymistów.
– Kłamstwa, oszustów.
– Spóźniać się.
– Bezsilności.
– Bezczelności.
– Braku szacunku, tak ogólnie.
– Wcześnie wstawać!