Fotograf ślubny, wesela w Warszawie i okolicach

Wiele par kojarzy sesję ślubną w plenerze z dalekim wyjazdem w góry, nad morze, czy za granicę. Owszem, taki krajobraz na pewno potrafi zrobić ogromne wrażenie i być zachwycającym tłem do fotografii ślubnych. Ja jednak uwielbiam sesje zdjęciowe w Warszawie. Miasto jest dla mnie, jako fotografa, niewyczerpanym źródłem inspiracji. Jego przeszklone, nowoczesne biurowce są świetne do wykonywania lustrzanych odbić, a tereny starych fabryk zdają swój egzamin podczas industrialnych sesji ślubnych pełnych geometrii, której szukają moje oczy. Dlatego też sesja narzeczeńska czy ślubna na ulicach tętniącej życiem Warszawy to zdecydowanie coś, co uwielbiam najbardziej. Taki styl na pewno spodoba się parom poszukującym świeżego i alternatywnego spojrzenia na fotografię ślubną.

Fotograf Ślubny Warszawa

Fotograf na ślub i wesele w Warszawie – jak wybrać?

Jeszcze na długo przed oficjalną ceremonią zadajecie sobie pytanie: jak wybrać fotografa na ślub i wesele w Warszawie oraz na co należy zwrócić uwagę przed ostateczną decyzją. Rozwiązań jest wiele. Na pewno pierwsze, co powinniście zrobić, to przejrzeć portfolio fotografa ślubnego, obejrzeć jego dotychczasowe sesje narzeczeńskie i ślubne oraz zobaczyć, w jakim stylu fotografuje i jak retuszuje zdjęcia. Jeśli marzy się Wam bardziej naturalna sesja nad brzegiem morza bez nadmiernego retuszu, wybierzcie profesjonalistę, który w swoim portfolio ma podobne ujęcia i nie przesadza z obróbką zdjęć. Warto też dokładnie przejrzeć stronę fotografa ślubnego, zajrzeć na jego blog, a także przeczytać informacje znajdujące się w zakładkach. A szczególnie w tej, gdzie pisze o sobie. Może od razu poczujecie, że to właśnie on powinien być Waszym fotografem na wesele. Musicie poznać swojego fotografa! Spróbujcie go polubić i koniecznie musicie mu zaufać.

fotograf ślubny warszawa

Sesja ślubna w Warszawie

Jeszcze zanim razem z fotografem wybierzecie miejsce na plenerową sesję ślubną w Warszawie, pomyślcie, jak chcielibyście, aby wyglądała. Być może macie jakieś nietypowe hobby, kochacie stare samochody, jeździcie konno, uwielbiacie tatuaże czy macie w domu wyjątkowo fotogenicznego czworonoga. Dla fotografa ślubnego są to cenne wskazówki, pomocne w zaplanowaniu sesji narzeczeńskiej czy ślubnej oraz dopasowaniu ich do Waszego gustu. Gdy już ustalicie stylistykę zdjęć, zastanówcie się nad miejscami w Warszawie, które odzwierciedlą Wasz charakter. Często to fotograf ślubny inspiruje przyszłych nowożeńców, proponując ciekawe miejsca na sesję zdjęciową w Warszawie.
Osobiście gustuję w industrialnych sesjach ślubnych, gdzie scenerię tworzy nowoczesna architektura czy nierzadko także stare fabryki. Na ich terenie odnaleźć można mnóstwo symetrii, ale przede wszystkim, geometrycznych elementów. To one, według mnie, dodają fotografii ślubnej ciekawego, miejskiego klimatu i doskonale prezentują się jako oryginalne tło.

Fotograf ślubny Warszawa

Gdzie wykonać sesję ślubną w Warszawie?

W stolicy nie brakuje miejsc, w których wykonacie sesję narzeczeńską lub ślubną w ulubionym przez Was stylu. Jeżeli jednak nie macie pomysłu na sesję zdjęciową, chętnie zaproponuję Wam jakieś ciekawe, nieoczywiste miejsce w Warszawie. Jako fotograf ślubny wybieram właśnie takie, najmniej popularne zakątki. Miałem okazję wykonać sesję ślubną chociażby w składzie kontenerów czy czynnej ceglarni. Jeżeli będzie zależało Wam na sesji w plenerze, proponuję klimatyczny las, bez rowerzystów, ławek i innych 😉

Fotograf ślubny Warszawa

Pomysły na sesję zdjęciową w Warszawie

Warszawa to nieskończone źródło pomysłów na sesję ślubną. To nie tylko parki, ulice miasta czy zabytkowe pałace. To także niebanalne miejsca, które perfekcyjnie wyrażą charakter i osobowość przyszłych nowożeńców. Może być to stadnina koni, tereny niedaleko lotniska, gdzie nad głowami przelatują ogromne maszyny, a nawet lodowisko, strzelnica, czy basen. Tak naprawdę pomysły na sesję zdjęciową w Warszawie zależą tylko i wyłącznie od kreatywności pary młodej oraz fotografa ślubnego. Dlatego też warto wybrać profesjonalistę z otwartym umysłem i głową pełną oryginalnych idei.

Fotograf ślubny Warszawa